Stylizacja brwi

 


brwi.jpg

Przykładowa stylizacja  

Marzysz o perfekcyjnych brwiach?
... i  nie wiesz jak to zrobić?

 

Zapraszam na stylizację brwi metodą nitkowania, w której się specjalizuję Nazywam się Małgorzata Nawój. Jestem kreatorką wizerunku, wizażystka i stylistką z 11 -letnim doświadczeniem. Jestem rónież certyfikowaną stylistką brwi metodą nitkowania. Kobietą europejką pracującą zarówno w Polsce jak i innych europejskich krajach. Posiadam doświadczenie tetralne zaczerpnięte ze współpracy m.in.: z teatrami modernistycznymi z Niemiec i Danii. jestem pasjonatką piękna wyrażanego poprzez duszę, ciało, słowo, ruch i wizaż.  

 

ZNACZENIE BRWI

Brwi to bardzo istotny element twarzy. Odpowiednio dobrany kształt brwi do twarzy jest kluczem do piękna. To one eksponuję spojrzenie, są oprawą dla oczu. Tworzą unikatową ramę twarzy. MUSzą BYĆ TWOJE I PERFEKCYJNE!

 

CZYM JEST METODA NITKOWANIA?

 

Metoda nitkowania na Dalekim Wschodzie jest znana od stuleci, odkryta i doceniona w Ameryce i Europie Zachodniej dostępna jest już w Polsce! Metoda ta polega na depilacji przy użyciu splecionej 100% bawełnianej nici. Nić chwyta bardzo cienkie i krótkie włosy usuwając je wraz z cebulkami dzieki czemu efekt depilacji utrzymuje się dłuższy czas. Metoda ta umożliwia usuwanie nadmiaru owłosienia z części twarzy oraz perfekcyjną regulację brwi. Nitka bowiem w precyzyjny sposób podkreśli kształt brwi i wydobędzie z nich to co najpiękniejsze.


Dajcie się porwać w świat nitkowania najnowszego trendu regulacji i depilacji brwi!

 

Cennik:

 

Stylizacja brwi krok po kroku - cena: 50,00 zł

Krok 1: ustalenie preferencji oraz kształtu brwi

Krok 2: nitkowanie 

Krok 3: koloryzacja henną

Krok 4: korekta makijażu brwi

 

Pozostaże propozycje: 

 

Nitkowanie wąsika - 30,00 zł

Nitkowanie brody - 30,00 zł

Nitkowanie policzków - 50,00 zł 

Nitkowanie całej twarzy - 80,00 zł  

Koloryzacja brwi - 20,00 zł

Koloryzacja rzęs - 20,00 zł

Liftingująco-relaksujący masaż twarzy  - 50,00 zł

 

Zapisy pod nr. tel.: 512 336 119 lub mailowo: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 
 
UWAGA! Stylizację wykonują dojeżdzając do Klienta lub na miejscu w Pracowni Fryzur.
 
Niezmiennie zapraszam również na makijaż.
 
  


 



© 2019 Pracownia Fryzur