Pielęgnacja - ARTEGO

Zapraszamy do skorzystania z rozbudowanego programu pielęgnacji włosów Firmy ARTEGO.
Program stworzony jest z myślą o Klientach posiadających różnorodne zapotrzebowania w zakresie pielęgnacji włosów.

logo_artego.png
Zdrowie i piękno Twoich włosów

Polecam produkty pielęgnacyjne firmy ARTEGO, które są dostępne w sprzedaży w moim salonie. Jest to szeroka gama zabiegów pielęgnacyjnych dostosowana do zapotrzebowań różnego rodzaju włosów oraz wzmacniających efekty np. koloryzacji włosów. Najczęściej zabiegi zbudowane są z szamponu i odżywki czyli najczęściej używanych produktów.

z9_zabieg do wlosow farbowanych_m.jpg
 

 

easy care – magical color – zabieg do włosów farbowanych składa się z szamponu i odżywki. Szampon zmywa wszelkie pozostałości produktów do farbowania, spaja łuski włosa i wyrównuje pH po koloryzacji. Odżywka niweluje sztywność włosów i zwiększa ich podatność na układanie.

 


foto by ARTEGO


easy care –triple D curl – zabieg do włosów kręcownych. Szampon do włosów kręconych i odżywka zapobiegająca puszeniu się włosów zawierają elastomer, naturalny preparat "dyscyplinujący" włosy. Preparat ten działa nawilżająco i spaja rozdwojone końcówki włosów. Składniki budujące szampon i odżywkę zmniejszają podatność loków na wilgoć.

 

zabieg_do_wlosow_kreconych_m.jpg
 
foto by ARTEGO

zabieg_nadajacy_objetosci_m.jpg
 


easy care – amazing elevation – zabieg nadający objętość wlosom. Zabieg ten przeznaczony jest do pielęgnacji włosów cienkich i słabych, by zregenerować oraz wzmocnić ich wewnętrzną strukturę. Głównym celem tego zabiegu jest jednak nadanie objętości włosom.

foto by ARTEGO


easy care – aqua plus – zabieg nawilżający włosy. Produkty stosowane w zabiegu nawilżającym zawierają tylko i wyłącznie naturalne składniki w postaci oleju jojoby, awokado i słodkich migdałów. Nie zawierają soli czy innych agresywnych środków chemicznych. 

zabieg_nawilzajacy_m.jpg
 

foto by ARTEGO


zabieg_odbudowujacy_m.jpg
 

 

easy care – dream repair - zabieg odbudowujący włosy. Zabieg wykonywany tylko i wyłącznie w salonie. W skład tej linii produktów wchodzi szampon, keratynowy fluid odbudowujący oraz maska odbudowująca. Działania produktów skoncentrowane są na wewnętrznej odbudowie włosów, ich uelastycznieniu i zapobieganiu łamliwości włosów. 

 

foto by ARTEGO


easy care – sun - zabieg przeciwsłoneczny. Przeznaczony jest głównie do stosowania w sezonie letnim. Flud przeciwsłoneczny, szampon i jednoczesnie żel pod prysznic oraz odżywka w kremie to komplet kosmetyków, które pozwolą ochronić włosy przed działaniem słońca, wiatru czy słonej wody. Zawierają filtry UVA i UVB, naturalne składniki pielęgnujące, nawilżające i wzmacniające włosy. 

 

zabieg_przeciwsloneczny.jpg
 
foto by ARTEGO

zabieg_wygladzaj-cy_wlosy.jpg
 

 
easy care – relaxing - zabieg wygładzający włosy.
Działania produktów w zabiegu wygładzającym skoncentrowane są głównie na zmniejszeniu efektu puszenia się włosów, łagodzą ich skręt oraz zmniejszają podatność włosów na działanie wilgoci. Efekty te uzyskuje się dzieki roślinnym polimerom wchodzącym w skład produktów.

 

 foto by ARTEGO

_______________________________________________________________________________________________________________

easy care - argan oil – serum na bazie oleju arganowego.
Argan Oil to bogactwo składników odżywczych i witamin. Odbudowuje włosy uwrażliwione, nawilża, wygładza i nabłyszcza. Zapobiega elektryzowaniu się włosów
i spaja rozdwojone końcówki. Można go stosować zarówno do włosów krótkich,
jak i długich. 

serum argan oil.jpg
 
foto by ARTEGO
________________________________________________________________________________________________________________

odzywka bez splukiwania_m.jpg
 

easy care – miracle lightweight - odżywka bez spłukiwania.
Jest to idealny, nie obciążający włosów preparat. Zwiększa objętość włosów, chroni przed gorącym powietrzem narzędzi fryzjerskich, promieniami UVA i szkodliwym działaniem innych czynników atmosferycznych.

 foto by ARTEGO

________________________________________________________________________________________________________________

aqua shine - nabłyszczacz antystatyczny.
Produkt przeznaczony jest do cienkich i normalnych włosów. Nadaje im objętości nie obciążając ich. Eliminuje elektryzowanie się włosów.

nablyszczacz_antystatyczny.jpg
 
foto by ARTEGO

 

 © 2019 Pracownia Fryzur